Rakiety ATNiS po raz drugi

II Ogólnopolski Turniej Blind Tenisa RAKIETY ATNiS to wydarzenie, podczas którego spotkają się niewidomi i słabowidzący pasjonaci tenisa ziemnego, by powalczyć o podium. Impreza, której organizatorem jest Fundacja Widzimy Inaczej, odbędzie się w niedzielę, 23 maja w g. 15.00-22.00 na kortach Warszawskiego Klubu Tenisowego MERA przy al. Bohaterów Września 12.

Mecze będą transmitowane online na: https://www.youtube.com/watch?v=QoQg4X-S-xk

Partnerami wydarzenia są: Polski Związek Tenisowy oraz Warsaw Sports Group. Turniej odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów: Strefa Tenisa, Warszawski Klub Tenisowy MERA, „Społem” WSS Śródmieście, sklep Presto City Cafe oraz Inżynieria dla Środowiska.

Szczegółowe informacje: biuro@widzimyinaczej.org.pl; tel. 605 368 660 lub 690 062 644. Zwycięzcy turnieju otrzymają puchary ufundowane przez Polski Związek Tenisowy oraz upominki przygotowane przez sponsorów. Uwaga: Uczestnicy wydarzenia proszeni będą o stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego (zachowanie dystansu społecznego, zasłanianie ust i nosa w budynku klubowym, dezynfekcję rąk przy wejściu, zakaz przebywania na terenie obiektu osób z cechami infekcji górnych dróg oddechowych).

#popierwszejestemsportowcem

Plakat turnieju, na pomarańczowym tle widać zawodnika z rakietą, poniżej nazwa turnieju, miejsce i data, na dole plakatu logotypy Fundacji, partnerów i sponsorów

Może Ci się również spodoba